Başarılarımız
Anasayfa / Başarılarımız

Başarılarımız

Başarılarımız

28 Eylül Pazar ADANA TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 188,75 TL.

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

28 Eylül Pazar TJK ADANA Yeşiloba hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – ADANA‘da çim pist ağır ve kum pist ıslak olduğu için olumsuz pist koşullarında beklenmedik sürpriz sonuçlarla karşılaşabiliriz. Ben tahminlerimi ... Devamını Oku »

25 Eylül Perşembe İZMİR TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 295,05 TL.

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

25 Eylül Perşembe TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – Bugünkü İZMİR programında tuttuğum her ata ciddi rakip gördüğüm isimler bulunduğundan şansımızın daha yüksek olacağını ... Devamını Oku »

23 Eylül Salı ADANA TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 566,88 TL.

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

23 Eylül Salı TJK ADANA Yeşiloba hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – Usta jokey diyerek güvendiğimiz isimler bazen öylesine kötü at biniyorlar ki, izlerken saçımı-başımı yoluyorum, onlar yüzünden kel kalacağım. ... Devamını Oku »

21 Eylül Pazar ADANA TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 277,71 TL.

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

21 Eylül Pazar TJK ADANA Yeşiloba hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – ADANA‘da gerçek sezon açılana kadar şu an için koşulan programlardan hiç keyif almıyorum ve sırf görevimi yerine getirmek maksadıyla ... Devamını Oku »

20 Eylül Cumartesi ANKARA TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 472,01 TL.

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

20 Eylül Cumartesi TJK ANKARA 75.Yıl hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”    – ANKARA programında özellikle ikinci altılı ganyan seyir zevki çok yüksek ve birbirinden zevkli yarışlardan oluşuyor ... Devamını Oku »

18 Eylül Perşembe DİYARBAKIR TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 1.106,79 TL.

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

18 Eylül Perşembe TJK DİYARBAKIR hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – DİYARBAKIR programının geneline baktığımızda düşük ikramiyeli koşulardan oluştuğunu görüyoruz. Haliyle de bu koşularda birbirinden vasat, istikrarsız ve sorunlu atlar mücadele edecek. ... Devamını Oku »

17 Eylül Çarşamba İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – TUTTU – 380,03 TL.

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

17 Eylül Çarşamba TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” - Mustafa Dalga’nın İSTANBUL tahminleri yayınlanmış olup, banko adayımız aynı olduğundan ve benzer görüşlere sahip olduğumuz için ayrıca Resul Girgin‘in ... Devamını Oku »

Sitemizde paylaşılan TJK Altılı Ganyan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…