Başarılarımız
Anasayfa / Başarılarımız

Başarılarımız

Başarılarımız

15 Ekim Çarşamba İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – TUTTU

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

15 Ekim Çarşamba TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – İSTANBUL‘da ikramiyelerin orta seviyelerde olabileceğini tahmin ettiğim güzel bir program mevcut. At sayısı çok kalabalık olmasa ... Devamını Oku »

15 EKİM ÇARŞAMBA İSTANBUL TJK TAHMİNLERİ – CEMAL SOLMAZ – TUTTU

Cemal Solmaz TJK, At Yarışı, Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

15 Ekim ÇARŞAMBA TJK İSTANBUL VELİEFENDİ hipodromu at yarışı programı için Cemal Solmaz ‘ın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” 1.KOŞU: Banko olarak önereceğim isim 8 numaralı AY İNCİSİ olacaktır. Esasen mesafe şöyle 1400 ve üzeri olsaydı yılın bankosu ... Devamını Oku »

14 EKİM SALI ANKARA TJK TAHMİNLERİ – CEMAL SOLMAZ – TUTTU – 235,79 TL.

Cemal Solmaz TJK, At Yarışı, Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

14 Ekim SALI TJK ANKARA 75.YIL hipodromu at yarışı programı için Cemal Solmaz ‘ın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”   1.AYAK: Banko önereceğim isim 3 numaralı THE DAUGHTER SUN olacaktır. Bu safkanı banko konumuna almamın en önemli sebebi; ... Devamını Oku »

14 Ekim Salı ANKARA TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – TUTTU – 235,79 TL.

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

14 Ekim Salı TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – ANKARA‘da hem cazip, hem de güzel bir program var. Banko adayıma güveniyorum, umarım diğer ayaklarda da şans yanımızda ... Devamını Oku »

13 EKİM PAZARTESİ İZMİR TJK TAHMİNLERİ – CEMAL SOLMAZ – TUTTU – 150,22 TL.

Cemal Solmaz TJK, At Yarışı, Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

13 Ekim PAZARTESİ TJK İZMİR ŞİRİNYER hipodromu at yarışı programı için Cemal Solmaz ‘ın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”   Yarın tahminimin olmayacak olmasından dolayı bugün İZMİR programına daha bir ağırlık verdim. Yaklaşık 10 saat süren çalışmalarımda tüm ... Devamını Oku »

12 Ekim Pazar ADANA TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

12 Ekim Pazar TJK ADANA Yeşiloba hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – Öncelikle değerli yazar arkadaşım Cemal Solmaz‘ın ekibimize dahil olması ile aramıza katılan yeni üyelerimiz bulunduğu ... Devamını Oku »

11 Ekim Cumartesi ANKARA TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 344,35 TL.

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

11 Ekim Cumartesi TJK ANKARA 75.Yıl hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – ANKARA‘da iki altılı ganyanın oynanabileceği, 9 koşulu, güzel ve başarılı olabileceğimizi düşündüğüm bir program mevcut. Koşular ... Devamını Oku »

Sitemizde paylaşılan TJK Altılı Ganyan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…