Başarılarımız
Anasayfa / Başarılarımız

Başarılarımız

Başarılarımız

21 Temmuz Pazartesi BURSA TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 140,69 TL.

Resul Girgin

21 Temmuz Pazartesi TJK BURSA Osmangazi hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin’in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - Bugün BURSA‘da oldukça güzel ve zevkli yarışların bulunduğu bir program mevcut. Çok şanslı atlara bindiğini ... Devamını Oku »

20 Temmuz Pazar İZMİR TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU

Resul Girgin

20 Temmuz Pazar TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin’in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - TJK İzmir Şirinyer Hipodromu‘nda bugün ön plana çıkan ağır favorilerin bulunduğu bir program mevcut. Özellikle ... Devamını Oku »

19 Temmuz Cumartesi ANKARA TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – TUTTU

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

19 Temmuz Cumartesi TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga’nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” - Cuma İSTANBUL tahminlerimde çok sık yapmadığım bir şeyi yapıp yayınlandıktan bir süre sonra fikir değiştirerek 2.Altılı Ganyan ... Devamını Oku »

17 Temmuz Perşembe ANKARA TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – TUTTU – 1.808,45 TL.

17_tmz_ank

17 Temmuz Perşembe TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga’nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı TJK tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - Ankara programında ilk iki ayağı çok karışık ve sürprize müsait gördüğüm için kapatmayı ... Devamını Oku »

13 Temmuz Pazar İZMİR TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – TUTTU – 553,50 TL

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

13 Temmuz Pazar TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga’nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı TJK tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” Bugün 4 altılı için çalışma yapıp tahmin hazırladığımdan vakit kalmadığı için İZMİR tahminlerim yorumsuz şablon ... Devamını Oku »

11 Temmuz Cuma İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – TUTTU – 437,04 TL.

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

11 Temmuz Cuma TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga’nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı TJK tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” NOT: Banko adayımız aynı olduğundan İSTANBUL programı için Resul Girgin‘in tahmini olmayacaktır… 1.KOŞU: Cemiloğlu ekürisinin ... Devamını Oku »

05 Temmuz Cumartesi ANKARA TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 270,41 TL.

Resul Girgin TJK Altılı Ganyan Tahminleri

05 Temmuz Cumartesi TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin’in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı TJK tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” 2.KOŞU: Bugün mücadele edeceği gruptan farklı kalitede ve performansta bir isim olan 1-LAGUARDIA jokeyi ... Devamını Oku »

Sitemizde paylaşılan TJK Altılı Ganyan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…