Başarılarımız
Anasayfa / Başarılarımız

Başarılarımız

Başarılarımız

17 Eylül Çarşamba İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – TUTTU – 380,03 TL.

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

17 Eylül Çarşamba TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” - Mustafa Dalga’nın İSTANBUL tahminleri yayınlanmış olup, banko adayımız aynı olduğundan ve benzer görüşlere sahip olduğumuz için ayrıca Resul Girgin‘in ... Devamını Oku »

15 Eylül Pazartesi İZMİR TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 37.269,13 TL.

15 Eylül Pazartesi TJK İzmir Programında Büyük Altılı: 37.269,13 TL.

15 Eylül Pazartesi TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – İZMİR programında yer alan koşuları genel olarak incelediğimiz zaman handikap-13, handikap-14 ve şartlı-2 gibi düşük ikramiyeli ve en düşük koşu ... Devamını Oku »

13 Eylül Cumartesi ANKARA TJK Tahminleri – Resul Girgin – 831.844,77 TL.

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

13 Eylül Cumartesi TJK ANKARA 75.Yıl hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” - ANKARA programı bana mı zor geldi bilmiyorum ama içime sinen bir altılı kurgusu oluşturmakta oldukça zorlandım. ... Devamını Oku »

12 Eylül Cuma İSTANBUL TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 1.178,46 TL.

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

12 Eylül Cuma TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – İSTANBUL‘da her zaman olduğu gibi yakın güçte atlardan oluşan zevkli mücadelelere sahne olacak güzel bir program mevcut. Umarım tahminsel açıdan ... Devamını Oku »

11 Eylül Perşembe DİYARBAKIR TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 192,77 TL.

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

11 Eylül Perşembe TJK DİYARBAKIR hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – DİYARBAKIR sezonu yeni açıldığı için şu an kum pist çok kaba. Bu sebeple form durumu iyi olup ELAZIĞ‘da başarılı koşan safkanların bazıları bu pistte eksik ... Devamını Oku »

08 Eylül Pazartesi İZMİR TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 943,35 TL.

Resul Girgin

08 Eylül Pazartesi TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – İZMİR programında takibimde olan ve bugün kazanabilmesi için aradığı tüm şartlara kavuştuğunu gözlemlediğim cazip bir ... Devamını Oku »

01 Eylül Pazartesi İZMİR TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – TUTTU

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

01 Eylül Pazartesi TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – İZMİR‘de ikramiye bakımından fazla cazip olmayabilecek görüntüde favori ağırlıklı bir program mevcut. Görüşlerimiz yakın olduğundan ... Devamını Oku »

Sitemizde paylaşılan TJK Altılı Ganyan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…