Başarılarımız
Anasayfa / Başarılarımız

Başarılarımız

Başarılarımız

28 Ağustos Perşembe ADANA TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU

Resul Girgin

28 Ağustos Perşembe TJK ADANA Yeşiloba hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” 2.AYAK: İkinci ayağı biraz riskli geçtim. Yarışta öne gidebilecek iki kısrak var. Bunlardan 7-AKREBİN GÖZÜ numarayı ... Devamını Oku »

27 Ağustos Çarşamba İSTANBUL TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 355,20 TL.

Resul Girgin

27 Ağustos Çarşamba TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - İSTANBUL‘da orta halli bir program mevcut ve eğer şans yanımızda olursa tahminlerimden ümitliyim… 2.AYAK: Bu ... Devamını Oku »

25 Ağustos Pazartesi BURSA TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 1.193,99 TL.

Resul Girgin

25 Ağustos Pazartesi TJK BURSA Osmangazi hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - BURSA programına ilk baktığımda gözümü korkutmuştu ama detaylı bir çalışma gerçekleştirip programa hakimiyet sağladıktan sonra ... Devamını Oku »

24 Ağustos Pazar İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – TUTTU

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

24 Ağustos Pazar TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - Dünkü İzmir ikinci altılının son ayağındaki banko adayım olan SEÇKİNER‘e Vahdettin Kaplan‘ın binememesi büyük talihsizlik ... Devamını Oku »

23 Ağustos Cumartesi İZMİR TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – TUTTU

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

23 Ağustos Cumartesi TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - İZMİR‘de 2 altılı ganyanın oynanabileceği, 9 koşulu ve zevkli mücadelelere sahne olacak güzel bir program ... Devamını Oku »

23 Ağustos Cumartesi ANKARA TJK Tahminleri – Resul Girgin – 398,49 TL.

Resul Girgin

23 Ağustos Cumartesi TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - ANKARA‘da tahminlerimi çok etkileyen bir kaç at hakkında sahadan haber beklediğimden yayın saati geciktiği ... Devamını Oku »

19 Ağustos Salı İZMİR TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – TUTTU

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

19 Ağustos Salı TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - İZMİR‘de yine başarılı olabileceğimizi düşündüğüm güzel bir program mevcut. Banko adayıma güveniyorum. Umarım şansta yanımızda ... Devamını Oku »

Sitemizde paylaşılan TJK Altılı Ganyan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…