Başarılarımız
Anasayfa / Etiket Arşivi: altılı ganyan tahminleri

Etiket Arşivi: altılı ganyan tahminleri

23 Eylül Salı ANKARA TJK Tahminleri – Resul Girgin – GOLD

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

23 Eylül Salı TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – ANKARA‘da çok cazip ve yüksek ikramiyeye gitmesi muhtemel görünen bir program mevcut. Eğer en fazla risk aldığım birinci ... Devamını Oku »

23 Eylül Salı ANKARA TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – GOLD

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

23 Eylül Salı TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – ANKARA‘da hayli cazip görünen bir program mevcut. Eğer banko adaylarım beni yanıltmaz ve beklediğim gibi koşup kazanırlarsa diğer ayakları ... Devamını Oku »

22 Eylül Pazartesi İZMİR TJK Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

22 Eylül Pazartesi TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - İZMİR‘in ek programlarında yer alan koşuların ikramiyeleri ve sınıfları çok düşük. Bu sebeple de birbirinden vasat safkanlar yer ... Devamını Oku »

22 Eylül Pazartesi İZMİR TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

22 Eylül Pazartesi TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - İZMİR‘de cazip ikramiyeye gidebilecek türden bir program mevcut. Umarım şans yanımızda olur ve başarı sağlayabiliriz… 3.AYAK: Çok seri bir ... Devamını Oku »

22 Eylül Pazartesi BURSA TJK Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

22 Eylül Pazartesi TJK BURSA Osmangazi hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – Bugünden itibaren altılı ganyan başlangıç saatleri değişmektedir. Bugün altılı ganyan BURSA‘da saat 15:00′te, İZMİR‘de 18:30‘da başlayacaktır…   – BURSA ... Devamını Oku »

21 Eylül Pazar ADANA TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 277,71 TL.

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

21 Eylül Pazar TJK ADANA Yeşiloba hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – ADANA‘da gerçek sezon açılana kadar şu an için koşulan programlardan hiç keyif almıyorum ve sırf görevimi yerine getirmek maksadıyla ... Devamını Oku »

PAMUK NİNE Neden Kaybetti?..

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

21 Eylül Pazar TJK İSTANBUL programında altılı ganyanın ilk ayağında banko olarak tercih ettiğim PAMUK NİNE, tamamen jokeyinin hatalı taktiği nedeniyle %100 kazanabileceği yarıştan üçüncü olarak ayrıldı… Yaptığım yorumda PAMUK NİNE‘nin daha önce süratli rakibi HİSARPINAR‘ın etkili presine maruz kalmasına rağmen 2000 metre sentetik pistte bugünkü ciddi rakibi ZENGİN KIZ‘ı geride bırakarak geçtiğini belirtmiştim… Ancak ZENGİN KIZ‘ın o yarışta şu ... Devamını Oku »

Sitemizde paylaşılan TJK Altılı Ganyan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…