Başarılarımız
Anasayfa / Etiket Arşivi: tjk tahmin

Etiket Arşivi: tjk tahmin

01 Eylül Pazartesi BURSA TJK Tahminleri – Resul Girgin – GOLD

Resul Girgin

01 Eylül Pazartesi TJK BURSA Osmangazi hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - BURSA tahminlerim saat 12:30‘da yayınlanacaktır… Bol şanslar dilerim… ALTILI GANYAN ŞABLONUM (Saat 12:30‘da yayınlanacaktır) 1.Ayak: ... Devamını Oku »

31 Ağustos Pazar İZMİR TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 826,54 TL.

Resul Girgin

31 Ağustos Pazar TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - İZMİR programında takibimde olan ve TR puanlamalarına göre cazip konumda olan bir banko adayım var. ... Devamını Oku »

31 Ağustos Pazar İZMİR TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – TUTTU – 826,54 TL.

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

31 Ağustos Pazar TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - İZMİR programında 1.altılı ganyan biraz daha kolay görünürken, 2.altılı ganyan ise ikramiye bakımından daha cazip ... Devamını Oku »

31 Ağustos Pazar İSTANBUL TJK Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin

31 Ağustos Pazar TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - İSTANBUL‘da favori ağırlıklı bir program mevcut. Bu sebeple altılı ganyan ikramiyesi çok tatmin edici miktarlarda ... Devamını Oku »

31 Ağustos Pazar İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

31 Ağustos Pazar TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - İSTANBUL programında güvendiğim banko adayım günün sürdirek favorisi olduğu için kazanması halinde altılı ganyanın çok ... Devamını Oku »

30 Ağustos Cumartesi İZMİR TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

30 Ağustos Cumartesi TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - İZMİR‘de ikramiye bakımından cazip seviyelere ulaşabileceğini düşündüğüm bir program mevcut. Bu sebeple iki bankolu kurgu ... Devamını Oku »

30 Ağustos Cumartesi ANKARA TJK Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin

30 Ağustos Cumartesi TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - ANKARA programında yalnızca ikinci altılı için tahminim olmuştur…  - Tüm Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer ... Devamını Oku »

Sitemizde paylaşılan TJK Altılı Ganyan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…