Başarılarımız
Anasayfa / Etiket Arşivi: tjk tahmin

Etiket Arşivi: tjk tahmin

21 Eylül Pazar ADANA TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 277,71 TL.

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

21 Eylül Pazar TJK ADANA Yeşiloba hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – ADANA‘da gerçek sezon açılana kadar şu an için koşulan programlardan hiç keyif almıyorum ve sırf görevimi yerine getirmek maksadıyla ... Devamını Oku »

PAMUK NİNE Neden Kaybetti?..

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

21 Eylül Pazar TJK İSTANBUL programında altılı ganyanın ilk ayağında banko olarak tercih ettiğim PAMUK NİNE, tamamen jokeyinin hatalı taktiği nedeniyle %100 kazanabileceği yarıştan üçüncü olarak ayrıldı… Yaptığım yorumda PAMUK NİNE‘nin daha önce süratli rakibi HİSARPINAR‘ın etkili presine maruz kalmasına rağmen 2000 metre sentetik pistte bugünkü ciddi rakibi ZENGİN KIZ‘ı geride bırakarak geçtiğini belirtmiştim… Ancak ZENGİN KIZ‘ın o yarışta şu ... Devamını Oku »

21 Eylül Pazar İSTANBUL TJK Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

21 Eylül Pazar TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”    – Yedili Plasenin birinci ayağında formunu bulan kaliteli safkan 4-KING DROK‘un bekleme yapmayıp yarışı ön grupta kabullenmesi ... Devamını Oku »

21 Eylül Pazar İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

21 Eylül Pazar TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - İSTANBUL‘da oldukça güzel ve seyir zevki yüksek bir program mevcut. Eğer şansta yanımızda olursa başarı sağlayabiliriz… 6.AYAK: Son ... Devamını Oku »

20 Eylül Cumartesi ANKARA TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 472,01 TL.

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

20 Eylül Cumartesi TJK ANKARA 75.Yıl hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”    – ANKARA programında özellikle ikinci altılı ganyan seyir zevki çok yüksek ve birbirinden zevkli yarışlardan oluşuyor ... Devamını Oku »

20 Eylül Cumartesi İZMİR TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

20 Eylül Cumartesi TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – İZMİR programı at sayısı bakımından çok kalabalık yarışlardan oluşmasa da güçler dengeli göründüğü için plase ve tatlı sürprizlerle altılı ... Devamını Oku »

20 Eylül Cumartesi İZMİR TJK Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

20 Eylül Cumartesi TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – İZMİR programına ilk baktığımda kolay gibi görünmüştü ama detaya indikçe altılı ganyan ikramiyesinin yüksek rakamlara gidebileceği bir program ... Devamını Oku »

Sitemizde paylaşılan TJK Altılı Ganyan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…