Başarılarımız
Anasayfa / Etiket Arşivi: tjk

Etiket Arşivi: tjk

23 Temmuz Çarşamba İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – GOLD

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

23 Temmuz Çarşamba TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - Bugünkü İSTANBUL programında üç ayakta risk alıp diğer 3 ayağı ise sağlama alarak ihtimale yer ... Devamını Oku »

23 Temmuz Çarşamba ELAZIĞ TJK Tahminleri – Resul Girgin – GOLD

Resul Girgin

23 Temmuz Çarşamba TJK ELAZIĞ hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” NOT: İSTANBUL tahminlerim saat 16:00 civarında yayınlanacaktır…  - Elazığ’da favori ağırlıklı bir program mevcut ama ben bunlar ... Devamını Oku »

22 Temmuz Salı İZMİR TJK Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin

22 Temmuz Salı TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - İzmir‘de oldukça zorlu bir program bulunduğunu ve altılı kurgulamakta da epeyce zorlandığımı belirtmek isterim. Umarım ... Devamını Oku »

22 Temmuz Salı İZMİR TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

22 Temmuz Salı TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - İzmir‘de bugün son derece cazip ve yüksek ikramiyeye gidebileceğini tahmin ettiğim bir program mevcut. Eğer ... Devamını Oku »

22 Temmuz Salı ANKARA TJK Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin

22 Temmuz Salı TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - Bugünkü ANKARA programında hangi koşuya yoğunlaşsam karşıma favori safkanlar çıkıyor. Böyle olunca da aralarında ... Devamını Oku »

22 Temmuz Salı ANKARA TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

22 Temmuz Salı TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - Ankara‘da oldukça güzel ve zevkli yarışlardan oluşan bir program mevcut. Umarım şansta yanımızda olur ... Devamını Oku »

21 Temmuz Pazartesi BURSA TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 140,69 TL.

Resul Girgin

21 Temmuz Pazartesi TJK BURSA Osmangazi hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin’in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - Bugün BURSA‘da oldukça güzel ve zevkli yarışların bulunduğu bir program mevcut. Çok şanslı atlara bindiğini ... Devamını Oku »

Sitemizde paylaşılan TJK Altılı Ganyan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…