Başarılarımız
Anasayfa / Yazarlarımız

Yazarlarımız

18 Eylül Perşembe DİYARBAKIR TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 1.106,79 TL.

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

18 Eylül Perşembe TJK DİYARBAKIR hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – DİYARBAKIR programının geneline baktığımızda düşük ikramiyeli koşulardan oluştuğunu görüyoruz. Haliyle de bu koşularda birbirinden vasat, istikrarsız ve sorunlu atlar mücadele edecek. ... Devamını Oku »

18 Eylül Perşembe İZMİR TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

18 Eylül Perşembe TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – İZMİR programında ön planda tuttuğum ve kazanmaya yakın gördüğüm çok sayıda safkan var ve çoğu ... Devamını Oku »

18 Eylül Perşembe İZMİR TJK Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

18 Eylül Perşembe TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – Bugün 4 altılı ganyan için tahmin hazırladığımdan ve haliyle İZMİR çalışmalarımı tamamlamam geciktiğinden tahminlerim şablon ... Devamını Oku »

17 Eylül Çarşamba İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – TUTTU – 380,03 TL.

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

17 Eylül Çarşamba TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” - Mustafa Dalga’nın İSTANBUL tahminleri yayınlanmış olup, banko adayımız aynı olduğundan ve benzer görüşlere sahip olduğumuz için ayrıca Resul Girgin‘in ... Devamını Oku »

17 Eylül Çarşamba ELAZIĞ TJK Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

17 Eylül Çarşamba TJK ELAZIĞ hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – ELAZIĞ programlarında her zaman şans faktörüne daha fazla ihtiyaç duyuyoruz. Ben mantık çerçevesinde tahminlerimi hazırladım. Umarım şansta yanımızda olur… 3.AYAK: ... Devamını Oku »

15 Eylül Pazartesi İZMİR TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 37.269,13 TL.

15 Eylül Pazartesi TJK İzmir Programında Büyük Altılı: 37.269,13 TL.

15 Eylül Pazartesi TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – İZMİR programında yer alan koşuları genel olarak incelediğimiz zaman handikap-13, handikap-14 ve şartlı-2 gibi düşük ikramiyeli ve en düşük koşu ... Devamını Oku »

16 Eylül Salı ADANA TJK Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

16 Eylül Salı TJK ADANA Yeşiloba hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – ADANA altılıları uzun zamandır düşük ikramiyeler veriyor ama bugünkü programda ikramiye biraz daha yüksek seviyelere çıkabilir… 4.AYAK: Çok formda ve ... Devamını Oku »

Sitemizde paylaşılan TJK Altılı Ganyan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…