Başarılarımız
Anasayfa / Yazarlarımız

Yazarlarımız

31 Temmuz Perşembe ADANA TJK Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin

31 Temmuz Perşembe TJK ADANA Yeşiloba hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - ADANA‘da yine vasat safkanların yer aldığı kalitesiz yarışlardan oluşan son derece zevksiz bir program mevcut. ... Devamını Oku »

31 Temmuz Perşembe ANKARA TJK Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin

31 Temmuz Perşembe TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - Ankara programlarında yarışların çoğunu çözüp başarı sağlamamıza rağmen genellikle bir ayakta ters köşeye yatırmayı ... Devamını Oku »

31 Temmuz Perşembe ANKARA TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

31 Temmuz Perşembe TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - ANKARA programı at sayısı bakımından kalabalık koşulardan oluşmasa da güçler dengeli olduğu için plase ... Devamını Oku »

30 Temmuz Çarşamba ELAZIĞ TJK Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin

30 Temmuz Çarşamba TJK ELAZIĞ hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - Her türlü sonuca açık klasik bir ELAZIĞ programı ile karşı karşıyayız. Programa genel olarak batığımızda, dişilere ... Devamını Oku »

30 Temmuz Çarşamba İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

30 Temmuz Çarşamba TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - İSTANBUL‘da 10 koşudan oluşan ve iki altılı ganyan oynanabilecek bir program mevcut. Birinci altılı ganyan ... Devamını Oku »

30 Temmuz Çarşamba İSTANBUL TJK Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin

30 Temmuz Çarşamba TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - İSTANBUL‘da 10 koşulu güzel bir program mevcut. Eğer şans da yanımızda olursa iyi neticeler alabiliriz… ... Devamını Oku »

29 Temmuz Salı İZMİR TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 812,53 TL.

Resul Girgin

29 Temmuz Salı TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - İZMİR programında kazanmaya yakın gördüğüm 2 banko adayım bulunuyor. Eğer beklediğim gibi koşup kazanırlarsa da ... Devamını Oku »

Sitemizde paylaşılan TJK Altılı Ganyan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…