Başarılarımız
Anasayfa / Yazarlarımız / Mustafa Dalga

Mustafa Dalga

Mustafa Dalga (Başyazar)

21 Ekim Salı ANKARA TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – TUTTU

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

21 Ekim Salı TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan TJK tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” 1.KOŞU: Bu yarışın tempo ve gidişatını analiz ettiğimizde, muhtemelen süratli safkanlardan ASABİ öne düşerek numarayı almak isteyecektir. Ancak ... Devamını Oku »

20 Ekim Pazartesi BURSA TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

20 Ekim Pazartesi TJK BURSA Osmangazi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tjk tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – BURSA‘da güzel ve cazip bir program mevcut. Banko adayımın beklediğim performansı gösterip kazanması halinde ... Devamını Oku »

HAFTALIK PROGRAM PAYLAŞIMI

program_paylasimi

 – Aynı programlara tahmin veren yazarlarımız Cemal Solmaz ve Mustafa Dalga‘nın tahminlerindeki uyumsuzluk sebebi ile program paylaşımlarında değişikliğe gidilmiştir. Gösterilecek performanslara göre gerek olması halinde ilerleyen haftalarda yer değişiklikleri yapabiliriz. Yeni bir duyuru yapılana kadar yukarıdaki program paylaşım tablosu geçerli olacaktır… Saygılarımızla… İlgili sonuçlar;yedinci ayakyedinci ayaktjk tahmin istanbul Devamını Oku »

19 Ekim Pazar İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

19 Ekim Pazar TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”   1.AYAK: Günün başlangıç ayağı olan bu koşuda; öncelikle son koşularında üstün performans gösterip yüksek yarış karekteri ve inatçı ... Devamını Oku »

18 Ekim Cumartesi İZMİR TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

18 Ekim Cumartesi TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – İZMİR‘de bugün yine çok cazip görünümlü bir program mevcut. Umarım bizim için başarılı bir gün ... Devamını Oku »

17 Ekim Cuma İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

17 Ekim Cuma TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – Sevgili Cemal Solmaz ile aynı programlara tahmin veriyoruz ve hatırlanacağı üzere bir kaç gün önce ... Devamını Oku »

16 Ekim Perşembe İZMİR TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

16 Ekim Perşembe TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – İZMİR‘de iki altılı ganyanın oynanabileceği 9 koşulu oldukça cazip bir program mevcut. Programda biri favori ... Devamını Oku »

Sitemizde paylaşılan TJK Altılı Ganyan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…