Başarılarımız
Anasayfa / Yazarlarımız / Mustafa Dalga

Mustafa Dalga

Mustafa Dalga (Başyazar)

31 Ekim Cuma İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

31 Ekim Cuma TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga’nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – Güvendiğim bir banko adayımın bulunduğu İSTANBUL programında eğer şansta yanımızda olursa iyi bir netice alabiliriz… ... Devamını Oku »

30 Ekim Perşembe İZMİR TJK Tahminleri – R.Girgin & M.Dalga ORTAK

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

30 Ekim Perşembe TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin & Mustafa Dalga‘nın ortak hazırladıkları altılı ganyan tjk tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – Başarımızı artırmak maksadıyla bugünkü İZMİR programı için yazar arkadaşım ... Devamını Oku »

29 Ekim Çarşamba İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

29 Ekim Çarşamba TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tjk tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” 1.KOŞU: Birinci altılı ganyan, ilk kez koşacak 2 yaşlı İngiliz taylarının şartlı-1 mücadelesi ile başlıyor. Taylar ... Devamını Oku »

28 Ekim Salı ANKARA TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – TUTTU – 365,89 TL.

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

28 Ekim Salı TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan TJK tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – ANKARA programında kazanmaya yakın gördüğüm iki banko adayım bulunuyor. Beklediğim gibi koşup kazanmaları halinde de iyi bir ... Devamını Oku »

27 Ekim Pazartesi BURSA TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

27 Ekim Pazartesi TJK BURSA Osmangazi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tjk tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”   – BURSA programında 2.altılı ganyan dahilinde daha fazla güvendiğim bir banko adayım bulunduğu için ... Devamını Oku »

26 Ekim Pazar ANKARA TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

26 Ekim Pazar TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – Yarış başlangıç saatleri öne alındığından zamanla yarıştığımız için bugünkü ANKARA tahminlerim şablon halinde paylaşılmıştır. ... Devamını Oku »

Sitemizde paylaşılan TJK Altılı Ganyan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…