Başarılarımız
Anasayfa / Yazarlarımız / Mustafa Dalga

Mustafa Dalga

Mustafa Dalga (Başyazar)

25 Ekim Cumartesi İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – GOLD

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

25 Ekim Cumartesi TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga’nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – İSTANBUL programında banko adayıma güvendiğim için tahminlerimden ümitliyim. Umarım dün olduğu gibi yarıştan çıkarılmaz… 6.KOŞU: ... Devamını Oku »

24 Ekim Cuma İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

24 Ekim Cuma TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga’nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – İSTANBUL‘da güzel bir program mevcut ve ön planda tuttuğum fazla sayıda safkan var. Umarım şans ... Devamını Oku »

22 Ekim Çarşamba İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

22 Ekim Çarşamba TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tjk tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – İSTANBUL programında kazanmaya yakın gördüğüm 3 banko adayım bulunuyor. Eğer beklediğim gibi koşup kazanırlarsa da ... Devamını Oku »

21 Ekim Salı ANKARA TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – TUTTU

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

21 Ekim Salı TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan TJK tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” 1.KOŞU: Bu yarışın tempo ve gidişatını analiz ettiğimizde, muhtemelen süratli safkanlardan ASABİ öne düşerek numarayı almak isteyecektir. Ancak ... Devamını Oku »

20 Ekim Pazartesi BURSA TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

20 Ekim Pazartesi TJK BURSA Osmangazi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tjk tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – BURSA‘da güzel ve cazip bir program mevcut. Banko adayımın beklediğim performansı gösterip kazanması halinde ... Devamını Oku »

HAFTALIK PROGRAM PAYLAŞIMI

program_paylasimi

 – Aynı programlara tahmin veren yazarlarımız Cemal Solmaz ve Mustafa Dalga‘nın tahminlerindeki uyumsuzluk sebebi ile program paylaşımlarında değişikliğe gidilmiştir. Gösterilecek performanslara göre gerek olması halinde ilerleyen haftalarda yer değişiklikleri yapabiliriz. Yeni bir duyuru yapılana kadar yukarıdaki program paylaşım tablosu geçerli olacaktır… Saygılarımızla… İlgili sonuçlar;yedinci ayakyedinci ayaktjk tahmin istanbul Devamını Oku »

19 Ekim Pazar İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

19 Ekim Pazar TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”   1.AYAK: Günün başlangıç ayağı olan bu koşuda; öncelikle son koşularında üstün performans gösterip yüksek yarış karekteri ve inatçı ... Devamını Oku »

Sitemizde paylaşılan TJK Altılı Ganyan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…