Başarılarımız
Anasayfa / Yazarlarımız / Mustafa Dalga

Mustafa Dalga

Mustafa Dalga (Başyazar)

15 Eylül Pazartesi İZMİR TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

15 Eylül Pazartesi TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”    - İZMİR‘de hayli zorlu bir program mevcut ve benim de takibimde olan cazip banko adaylarım var. Umarım şansta yanımızda olur ... Devamını Oku »

14 Eylül Pazar İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

14 Eylül Pazar TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - İSTANBUL‘da ikramiyelerin orta seviyelerde kalabileceğini düşündüğüm güzel ve zevkli mücadelelere sahne olacak bir program mevcut. Umarım şans da yanımızda olur ... Devamını Oku »

13 Eylül Cumartesi İZMİR TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

13 Eylül Cumartesi TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” - İZMİR‘de 2 altılı ganyanın oynanabileceği 10 koşulu bir program mevcut. 1.Altılı ikinciye göre daha kolay görünüyor ama 2.Altılının da ikramiye ... Devamını Oku »

12 Eylül Cuma İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

12 Eylül Cuma TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - İSTANBUL programında 3 banko adayım bulunuyor. Bunlardan en fazla güvendiğimi banko tercih ederek altılımı kurguladım. Umarım şansta yanımızda olur… 2.AYAK: ... Devamını Oku »

11 Eylül Perşembe İZMİR TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

11 Eylül Perşembe TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” 1.AYAK: Form durumu çok iyi olup son yarışlarında da kazanamamış olsa da başarılı koşan 6-PEHLİVAN TAY‘ın ... Devamını Oku »

10 Eylül Çarşamba İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

10 Eylül Çarşamba TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  - Bugünkü İSTANBUL programı çok dengeli yarışlardan oluşuyor. Altılı ganyan dahilinde 3 banko adayım bulunuyor. Ancak sağlam olduklarını belirtirsem kendimi kandırmış ... Devamını Oku »

09 Eylül Salı ANKARA TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

09 Eylül Salı TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”   - ANKARA programına ayrıca Resul Girgin‘în tahmini olmayacaktır….   2.KOŞU: Sert gruplarda sürekli olarak istikrarlı yarışlar koşan 2-CLERICUZIO müsait ... Devamını Oku »

Sitemizde paylaşılan TJK Altılı Ganyan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…